Getuigenis Verpleegster anoniem

🕒 Leestijd: < 1 minuut

Het is weer zover mensen. De ziekenhuizen zijn van plan 1a naar 1b aan het overschakelen, vanaf maandag. Alle niet noodzakelijke ingrepen gaan niet meer door, wat wel doorloopt zijn consultaties. Dit betekent voor ons team opnieuw de corona afdeling. Vanaf 2 november wordt plan 2A afgekondigd. Dit betekent voor ons 60 covid bedden, wat op zich veel is voor ons ziekenhuis, Elk ziekenhuis moest gaan opschalen. We nemen ook patiënten uit Luik en Brussel over… man man man… op dit moment liggen er 4 op INZO en 9 corona op de afdeling. Dat is dus peanuts. Het zijn vooral ZNA en de Gasthuiszusters die hogere curves hebben. Niemand van ons team heeft er zin in. Dit betekent weer spanningen in ons resterend sociaal leven. Want als je er staat, houdt het je tegen nog je ouders , anderen te bezoeken. Ik hou mijn hart vast, als de echte griep begint.

(Help ons. Deel dit artikel a.u.b.)