Dr Coleman: Dokters en verpleegkundigen die het C-19 vaccin geven zullen berecht worden als oorlogsmisdadigers.
Met meer dan 100 video’s in driekwart jaar, is dr. Vernon Coleman (74) een bovengemiddeld productieve vlogger voor zijn leeftijd. Gelukkig lijdt de kwaliteit niet onder de kwantiteit. Colemans bijdragen zijn scherp, feitelijk en doorspekt van onmiskenbare, Britse humor.
Als auteur zat de huisarts in ruste ook al niet stil. Meer dan 100 boeken schreef hij, die in meer dan 50 landen zijn verschenen en waarvan miljoenen exemplaren over de toonbank gingen.
In een emotionele video legt dr. Vernon Coleman uit waarom dokters en verpleegsters die het covid-19-vaccin toedienen, berecht zullen worden als oorlogsmisdadigers.
Bekijk alle video’s van Dr Coleman hier
https://brandnewtube.com/@DrVernonColeman

Ik volg “Old Man in a Chair ” al een tijdje , maar dit had ik niet verwacht .
Jezus, ook ik krijg hier de tranen van in mijn ogen, ik weet ook al heel lang, dat dit niet klopt.
Goed dat er zo een mensen zijn, als hij, die gefundamenteerd aantonen, wat de gevolgen zijn van dit alles.
Nogmaals, die politiekers en virologen, horen in de gevangenis, als ik hieraan kan meewerken, graag.
Deze onzin moet stoppen !!!
Ik heb dit ook reeds op mijn tijdlijn gezet! En niet voor niets! Want dit is zó moedig van dr. Coleman. Ik ondersteun hem hierin!
Zeer onder de indruk van deze getuigenis.
Wanneer gaan we allemaal wakker worden?
Ik was ook zo aangedaan en voel de machteloosheid, ik ben 75 jaar en er wordt over ons als groep gesproken, zonder deze mensen te vragen of wij dat eigenlijk wel willen.. veel mensen laten zich inspuiten, omdat ze zo bang zijn gemaakt voor de dood, maar dat hoort ook bij het leven. Ik bepaal zelf of ik wel of niet een spuit neem!! NEE DUS!!!! Ik leef vrij en sta in mijn kracht en laat mij niet gek maken!!
Ik laat geen rommel inspuiten met alle gevolgen van dien. Daar hoor je niemand over, de ouderen vallen met bosjes om z.g. aan covid19. Stop met die besmettingen te testen, meestal vals positief. In de winter zijn mensen vaak ziek, nou en!!! Mogen we nog ziek zijn of vertel wat er echt achter zit. Zoals meneer Gates zegt ‘de hele wereld moet ingeënt worden” met een narcistisch lach op zijn smoel, lees “uitgeroeid”, hij lacht zich kapot. Dat mensen niet door hebben dat dit abnormaal is.
Nee, al die doemdenkers, mensen met complot theorieën, zij die het altijd beter weten, al die negatieveling en, die horen in de gevangenis, nee, eigenlijk in een gesloten inrichting….. 🙁
Het liefst nog in een dwangbuis denk, heb je link al gecheckt dat pfizer zijn experiment vaccin pas op 31 jan 2023 beëindigd , pfizer staat in top 30 fraude farmacie.
Er komt een moment dat je aan deze reactie terug zal denken.
Dit weet ik 100% zeker !
Beste, dat alle doemdenkers die in complottheorieën geloven vind ik nogal kras maar dat alle dokters en assistenten zullen vervolgd worden daar geloof ik ook niet want we hebben het niet geweten(1940-45) de jodenvervolging, het enige wat ik kan zeggen dat is_kijk iets minder naar de mainstreammedia, doe uw oogkleppen af en zoek iets verder dan uw neus lang is en je zal verbijsterd zijn over uw opgedane kennis. Groetjes maes
https://worldsecretssite.wordpress.com/2021/02/05/masker-dragen-draco-vertaald-hebrew-latijn/
Deze mensen worden meestal de mond gesnoerd door onze Msm
mensen moeten ogen open doen en in opstand komen
Doemdenkers ? Je ben een complotdenker als je gelooft dat mondkapjes, 1,5 meter helpen. Wordt eens wakker!!!!!!
Ben blij met wat u hier zei sorry ik kan geen engels schrijven heb hem.gedeelt op mijn eigen facebook en ik hen nog een facebook site corona 5g en de gevaren van de cabal wat u hier zei op de video dat merkten wij ook al het begin met ons 3en waarschuwen.wij de mensen ook ben ik nog lid van ongeveer 17 andere siti’s ook daar ga ik uw video neer zetten ga a.u.b. zo door
Zijn de vaccinatie de nieuwe vorm van concentratie kampen wat met 5G wat met de avondklok wat met 150cm afstand wat gebeurd s nachts dat we niet mogen zien
Heb veel respect voor deze man en mensen wordt toch eens wakker. Morgen wordt het niet beter, alleen als u al die dictaten negeert en daadwerkelijk in opstand komt. Vele foute Nederlanders zullen dan nog vervolgd moeten worden.
Het heeft allemaal met het geld te maken. Ik wordt hier zo verdrietig en boos om.
Ik heb het zelfde gevoel als u !!!
Respect voor dr coleman, wat ik eigenlijk al wist, door zelf lezen horen en zoeken word hier maar weer eens bevestigd. Ben het helemaal eens met hem, oppakken die lui, het zijn idd misdadigers.
Dag, ik zou graag de originele studie willen vinden op clinialtrials. Gov, onder welke naam kan ik deze vinden? Vriendelijke groet. annelies
Kijk anders bij Rob Elens , Pierre Capel en viruswaarheid op hun site.
Daar staat meer dan genoeg info. Al drie kwart jaar. Begin bij het begin, want heel veel was reeds in den beginne bekend.
Angst is in alle optieken een slechte raadgever, het beperkt het denkvermogen.
Mondkapjes beperkt de O2 opname waardoor hersenactiviteit en weerstand minder worden.
Ga de bossen in en daarna lezen, lezen, lezen.
Mein Kampf is weer toegestaan, mss een mooi boek in deze tijd.
We zitten allemaal in de trein naar Dagau..
Ik heb reeds 2 concentratiekampen bezocht in Polen, en ik moet toegeven, als je daar bent, dan zie je waar ze nou de ideeën vandaan hebben gehaald, en je wordt daar ontzettend nederig.
Dr Mengele experimenteerde met joodse volwassenen en kinderen, en nu experimenteren ze, met de hele wereld, als het maar geld in het laatje brengt !!!
In een teruggevonden brief van een jood stond: “we kwamen aan, het was donker, koud, en het was aan het regenen, de deuren van de wagons gingen open , en daar stonden mannen met lange zwarte lederen jassen aan, met doodskoppen op de revers, en gewapend met een machinegeweer”.
Deze mannen konden enkel schreeuwen, in het Duits, en het moest snel gaan.
Nu is het eigenlijk hetzelfde, alleen hebben ze nu witte jassen aan, en een vaccinatiespuit in de hand.
En de trein is inderdaad in beweging, en niet meer te stoppen !!
Door werkgever worden wij (vrijwillig)gevraagd om mee te helpen met vaccineren tegen Covid 19
Absoluut niet, nooit zal ik een injectie zetten van dit experimentele vaccin.
Dat hoor ik graag. Ik zou het ook niet doen. Als je gevraagd wordt waarom niet, lijkt me logisch, aangezien er vrijheid is om het al dan niet te nemen, is er ook vrijheid om het al dan niet toe te dienen. En gezien deze injectie een nieuw gegeven is zal deze taak allicht niet voorkomen in je functieomschrijving waarvoor je aangeworven werd. Succes. Vermijd discussies over de inhoud, er is ook vrijheid van denken.. 1
Aidsontkenner en complete aandachtsbehoeftige fantast. Wat een complete flauwekul.
Zo te zien wil mijn huisarts op Weidedreef 92 ook op de lijst van de misdadigers gezet worden
Mijn huisarts in Zoetermeer heeft mij geïntimideerd Ze zit op de Weidedreef 92 en wilde mij ook laten vaccineren maar ik heb gezegd dat ik geen vertrouwen in had nu probeert ze me wijs te maken dat het allemaal leugens zijn ik laat me niet vaccineren heb ik gezegd en mijn vrouw ook niet! Nu doet ze een poging om mijn schoonmoeder gewoon om te leggen! Dit laat ik niet gebeuren! Waarom wordt die Jaap van Dissel niet opgepakt?
Er zijn altijd onmensen uit hrt duister die hier ook reageren. LICHT kunnen ze niet verdragen. Het zijn de romeo’s.
nu sterven opeens oude mensen in een verzorgingshuis aan het vaccin ipv corona (zie 06:45)? met zo’n alternatieve waarheid maak hij zichzelf compleet ongeloofwaardig.
hij vergeet dat het vaccin (mRNA) geen genverandering geeft, maar aanhaakt op de spikes, waardoor de spikes een volgende keer de corona gaat herkennen. en dat er al kennis en ervaring is opgedaan met eerdere sars achtige virussen.
de test zijn gedaan/ de resultaten voorgelegd aan de instituten (die we overigens altijd hebben vertrouwd voor al onze medicatie) en daarna is het goed gekeurd. er is dus helemaal geen test. en dus ook geen oorlogsmisdaad door de toedieners van het vaccin.
Los dan nog van ene Lamey en de aartbisschop die hij waarschijnlijk niet mag. o ja: laten we Bill Gates niet vergeten…
Artsen voor de waarheid? ik hoop van harte dat het niet mijn arts zal zijn…. Totaal geen vertrouwen in.
Het vaccin / alle vaccins in Nederland hebben een tijdelijke goedkeuring, ga lezen. Het is pas in 2023 mss goedgekeurd , oftewel alle vaccins zitten nog in een testfase.
Het enige vaccin wat volgens de Russen is goedgekeurd is Spoetnik V , met een Russische goedkeuring….
Rene, fijn dat u vertrouwd op de reguliere geneeskunde, die nog maar 120 jaar bestaat.
Misschien moet u zich eens verdiepen, in de schandalen die reeds gebeurt zijn, in die 120 jaar, en waar ze altijd mee wegkomen, door de torenhoge boetes te betalen.
Ook eens rondkijken in uw naaste omgeving, hoe het mensen vergaat, die aan kanker lijden, als ze er überhaupt nog zijn.
Ze leven gemiddeld nog 3 jaar, alleen is de kwaliteit ver te zoeken, en zie je ze enkel aftakelen.
Als u daarna nog altijd overtuigd bent, om het vaccin te nemen, dan is dat uiteraard uw eigen keuze, net zoals ik er zelf voor kies, om het niet te nemen.
Want je hebt maar een leven, en als je de juiste boeken leest, dan weet je dat je NOOIT geen vaccin nodig hebt.
https://worldsecretssite.wordpress.com/2021/02/05/masker-dragen-draco-vertaald-hebrew-latijn/
Jij ontkent zeker ook dat de Joden vergast werden in de tweede Wereldoorlog??!!!! Hoe bestaat het dat er nog mensen zijn die dit niet willen zien!! Cognitieve dissonantie noemt men dat….al houden ze het bewijs voor je neus….je zult het niet en nooit willen zien!! Zeer kwalijk dit!
Maar zullen we een keuze hebben ? Zelfs Europa wil een soort van vaccinatie paspoort dus zonder die spuit kunnen we binnenkort Belgie niet meer uit. Op die manier kan je geen keuze hebben. België heeft nu reisverbod wat tegen onze Europese grondwet ingaat maar toch is het er en we hebben geen keuze dan het te ondergaan. Waar gaat deze dictatuur naartoe ? Wie komt er voor je op als ze je boetes uitschrijven ? Niemand !
Dan maar niet meer reizen hé… Er zijn mensen die hun job gaan verliezen als ze het vaccin weigeren. Enfin, die kans zit erin dat het zover zal komen. Maar toch is ons lichaam te heilig om het te “verkopen” voor het recht om te mogen reizen, of voor het behoud van onze fijne job en ons inkomen.
Dat verpleegkundige nu uitgemaakt worden al oorlogsmisdadigers ,gaat me even te ver. Ik neem geen vaccinatie , maar als ik nog had gewerkt had ik ws wel vaccinaties geven.
Coleman is een bekende complot denker. Maar laat ik niet dezelfde tactiek gebruiken als hij. Hij speelt meer op de man dan op de zaak, een bekende tactiek om je gelijk te halen. De duur van een experiment is o.a. sterk afhankelijk van de beschikbare middelen. Die zijn nu wereldwy maximaal ingezet en ja dan gaat het een stuk sneller. De juridische houdbaarheid van zijn stelling dat vaccinatie nu een experiment is, lijkt me onzin. Al die vaccinatie sterfgevallen die hij opsomt zijn maar deels te controleren. Erg makkelijk een waslijst op te sommen. En ja de kans dat zeer zwakke ouderen overlijden na vaccinatie is groot. Of dat vaccinatie gerelateerd is zou best kunnen, maar is moeilijk te bewijzen. Ook anekdotisch: ik ken diverse 90+-ers die gevaccineerd zijn tegen covid en daar nauwelijks hinder van hebben ondervonden. Dat je na vaccinatie toch nog besmet kan worden en zelfs besmettelijk kan zijn is niet onwaarschijnlijk. Maar nuance is op zijn plaats: minder ziek en minder besmettelijk.
Het is ook onzin te beweren dat de Pfizer vaccinatie in je erfelijkheid (DNA) terecht komt.
Het is een RNA vaccin wat niet wordt opgenomen in je DNA, het wordt afgebroken in je cellen. Je kan het onmogelijk doorgeven aan nakomelingen. Heeft Coleman zelf wel verstand van moleculaire erfelijkheid. Gezien zijn leeftijd heeft hij er in zijn opleiding niet veel over gehoord.
Kritiek op farmaceuten en vaccinaties in het bijzonder is zeker niet onterecht, maar niet op deze demagogische manier.
Jij poneert hier dingen met een zelfde stelligheid en zekerheid als onze politiekers. Waarschijnlijk ben jij dus zelf een expert, en heb je dit grondig bestudeerd, of onderzocht ?
Daar gaat het dus over in dit filmpje : dat er een vaccin wordt aangeprezen, door mensen die er niets van kennen. Toch worden die stellingen hierover allemaal met een grote stelligheid geponeerd, alsof zij de waarheid in pacht hebben.
Op de bijsluiter van het Pfizer vaccin staat blijkbaar dat het nog in testfase is tot en met januari 2023. Iedereen die met dit vaccin gevaccineerd wordt zou expliciet moeten geïnformeerd worden hierover. Daar gaat zijn filmpje over. We zijn proefkonijnen, of zo’n grote schaal, dat ik de vergelijking met oorlogsmisdaden echt niet ver gezocht vind. Of je dit nu wil horen of niet.
Dat die man op het einde van de video begon te huilen, van onmacht, dat was zeker ook gespeeld ?
Als je verder graaft, dan ga je beseffen dat dit hele vaccinverhaal niet klopt, en deze Dr is een van de vele, die de mensen probeert te waarschuwen voor het komende onheil.
En nogmaals, je hebt nooit een vaccin nodig !!!
Toch even kijken op de site van het Nlse geneesmiddeleninstituut mbt mRna vaccin. De goedkeuringsprocedure is zeker nog niet beëindigd en loopt inderdaad door tot 2023. Documenten zijn gewoon openbaar. Zelfs dan, in 2023 zijn misschien nog niet alle bijwerkingen zichtbaar geworden. Denk aan andere ‘genees’middelen schandalen, die zijn er genoeg en we leren niet snel van de geschiedenis.
Ik herken heel goed wat hij probeert uit te drukken. De machteloosheid omdat iedereen als het ware wordt gebrainwashed door pers/media/politiekers die geen kritiek of vragen meer toelaat. De machteloosheid omdat je zelfs tot medeplichtige pion in het systeem wordt aangesteld.
Hoe ver gaat mijn eigen verantwoordelijkheid ? Dingen zoals dit op fb zetten ? Forget it. Er is zo’n grote censuur, fb bepaalt of het gezien mag worden, en zo ja, door hoeveel mensen. Als ik bv iets deel van dr Richard De Leth die gewoon mensen oproept om via leefstijl aan hun weerstand te werken, dan verschijnt het al niet op de startpagina. Wel op mijn eigen tijdlijn, maar daar gaat niemand het vinden hé…
Veel mensen schakelen over naar MeWe een tegenhanger van facebook. Hopelijk met minder censuur… Het is belangrijk dat we nieuwe netwerken opbouwen, zodat we deze info wél kunnen delen… https://mewe.com/
Ik vind het voor mezelf ook een moeilijke zaak in hoeverre ik de moeite doe om vrienden, kennissen, familie in te lichten over de waarheid over die vaccins. Het lijkt of mijn stem toch niet au-serieux wordt genomen, naast de dagelijkse media-brainwashing, en alle artsen en medici die aan onze dierbaren uitleggen hoe veilig het vaccin wel zal zijn… Het is héél moeilijk om machteloos te moeten toekijken hoe weinig effect het heeft als je mensen probeert wakker te maken, zodat ze zelf ook vragen durven stellen…
Mijn geweten : in hoeverre moet ik in actie komen (om niet medeplichtig te worden hieraan) en in hoeverre moet ik het loslaten ? (ik werk in een ziekenhuis, en durf er met niemand van mijn collega’s over praten. Ik heb de indruk dat iedereen gebrainwashed is richting vaccinatie. We worden ook effectief gebrainwashed met grote tv-schermen in de gangen, etc…)
Wat kunnen we doen ?
Helemaal juist.
Ik heb in het verleden, reeds 2 boeken gelezen, waar heel duidelijk instaat dat je NOOIT OF TE NIMMER een vaccin nodig hebt.
Wat zijn we toch ver afgeweken van onze roots.
Chris, we kunnen wel iets doen. Zoals bvb flyers en posters downloaden en laten printen, en in brievenbussen steken:
https://www.stopworldcontrol.com/nl/downloaden/
Ook raadt David Sorensen van deze site aan om de link naar zijn site te plaatsen in de commentaren van de politici op de sociale mediasites omdat die duizenden volgers hebben die dat dan toch lezen.
Vrijheid Blijheid? Waar is nu de “echte” Europese democratie? Voor mij, autodidact, komt er steeds meer mist. Ik ga zelf in ieder geval mijn “ventilator” aanzetten en hoop dat ik “zelf” eerlijkheid kan doorgronden. Ook de boeken van Hulde Clark weer van de plank gehaald om weer mijn geheugen op te frissen. N e e m je eigen vrijheid in acht en je mag h o p e n deze te verspreiden. Dat iedereen zijn eigen waarheid ontdekt en er naar handelt.
Voor mij is het heel simpel: een deja vu.
Voor mij nu geen prikkie!
Sterkte en tot l a t e r
Even de situatie schetsen. Momenteel wereldwijd problemen met corona. Verschillende besmettingsgolven volgen elkaar op. Oplossing door natuurlijke versterking eigen immuniteitssysteem of door toediening van juiste medicijnen of door beperkende maatregelen vanuit de overheid zijn onvoldoende succesvol. Of men dit falen nu toeschrijft aan een gebrekkige organisatie van leidinggevenden of aan onwil vanuit de farmaceutische wereld (die ongetwijfeld vooral vaccinatie propageren wegens winstgevendheid) doet er nu eigenlijk niet meer toe: we zitten al meer dan 1 jaar met een groot probleem! Oplossing is dan de laatste reddingsboei: vaccinatie. Of u dat nu oké, ethisch correct, decent, eerbaar of deontologisch verantwoord vindt of niet, doet eigenlijk ook niet meer ter zake: er moet ingegrepen worden. Tot spijt van velen die het benijden zijn het de farmamastodonten die nu met hun vaccinaties het laken naar zich toe trekken. Maarrrr ….. dat betekent zeker niet dat al deze bedrijven daarom nu plots willekeurig, onvoorbereid en zondigend tegen alle wetenschappelijke gezondheidsregels te keer gaan. Zij hebben ook (hun eigen) reputatie te verdedigen. Men kan nu eenmaal niet straffeloos een hele wereldbevolking inenten met rommel! Bovendien kunnen wij alles (idd ALLES!) controleren via de bijsluiters (cfr. Fed. Agentschap vr Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten – covid-19-mRNA-vaccin).
Als ik dan onze goede vriend Coleman een emotioneel antivaccinatie-betoog zie afsteken zonder enig wetenschappelijk bewijs, zonder concrete verwijzingen of bronvermeldingen dan val ik van mijn stoel dat zoveel mensen daar intrappen. Is het voor de gemiddelde mens tegenwoordig genoeg om overtuigd te worden door een man “die veel boeken geschreven heeft”, die losweg wat onbepaalde overlijdens na vaccinatie opsomt en die geen enkel feit kan staven tegen een statistische achtergrond? Zoek even op wat Coleman in de jaren ’80 presteerde: hij ontkende prompt het bestaan van AIDS. Dan weet je het wel zeker??!! Ik wil niemand aanzetten om zich te laten vaccineren maar ik raad iedereen aan om steeds bronnen en feiten te checken en als je dan logisch nadenkt dan sta je sterker in je schoenen. Hou het gezond!
Precies de reden waarom ik geweigerd heb om het vaccin toe te dienen aan de mensen
RNA-vaccins zijn potentieel gevaarlijk!
1. Waarom worden de nieuwe RNA-vaccins met dergelijke spoed toegelaten, terwijl ze niet dé oplossing voor de coronacrisis
blijken te zijn en er te veel onwetendheid is over de invloed van de vaccins op ons lichaam?
2. Hebben de deskundigen die beweren dat de nieuwe RNA-vaccins het DNA kunnen veranderen gelijk?
Wat gebeurt er in de cellen van ons lichaam? Laten we hier eens naar kijken:
Elke cel in ons lichaam bevat het menselijke erfgoed (DNA). Er zijn 50.000-60.000 duizend genen, die allemaal hun
eigen specifieke taken vervullen. Samen met de schakelaars die ze op het juiste moment aan en uit zetten, vormen ze 25%
van het genoom. Nogmaals 50% van het DNA bestaat uit genetische elementjes, TEs genoemd, waarvan men de betekenis
nog steeds niet helemaal begrijpt. Ze hebben uiteenlopende controlerende en regulerende functies, met name bij de
ontwikkeling van de foetus. Er zijn honderdduizenden van deze elementjes in ons DNA. Het is belangrijk om te weten dat elk
van deze elementen in elk geval codeert voor twee enzymen: reverse transcriptase (afgekort RT) en integrase (afgekort
INT).1
Het bijzondere aan het RT-enzym is dat het een RNA-molecuul kan omzetten in een DNA-molecuul, terwijl het INTenzym
dit nieuw gevormde DNA-molecuul in het erfgoed kan integreren. Met behulp van RT en INT kan in principe elk
RNA, ook dat van een RNA-vaccin, in het erfgoed van de mens integreren. Als de integratie van DNA in of nabij celcyclusgenen,
metabole genen of immuungenen plaatsvindt, kan er een grote verscheidenheid aan genetische afwijkingen optreden.
Deze zogenoemde genotoxische effecten van het RNA-vaccin kunnen op de lange termijn een rol gaan spelen.
P.S. Als je de bijsluiter van Pfizer leest staat er duidelijk dat het niet getest is op genotoxiteit en carcinogeniteit.
Over RT en INT is van alles te lezen op internet, los gezien van Covid
ik hoop(hopeisme is plus en min)dat het deze keer nu gebeurt, de berechting, niet zoveel jaren na de feiten,wanneer de slachtoffers al zijn gevallen.
vb een man van in de negentig nu pas berecht voor zijn misdaden tijdens de holocaust.Intussen hebben ze zijn kennis gehad, heeft hij een mooi leven achter de rug.
Zelfs toen wist men van het begin van de oorlog internationaal af van de concentratiekampen, slechts de machtsbasis was doorslaggevend om plots te stoppen en te bombarberen.Nu gebeurt juist hetzelfde.En ook toen knustselden ze met technoctratische formules om mensen te bestempelen,te bestrafeen,etc…met de
digi technocratie gebeurt alles nu heel snel, mede door ons gevang we zelf aankopen.
Intussen vb in brugge, gestart met zorgkundigen in te enten, de uitval van verpleegkundigen gestart.Twwe op de 10 directe uitval na vaccin, koorts-braken-etc….
Deze nevenwerkingen wordt verzwegen:
https://commonsensetv.nl/3-964-sterfgevallen-162-610-letsels-europese-database-met-bijwerkingen-van-geneesmiddelen-voor-covid-19-vaccins/?fbclid=IwAR3gRMcV-yCQWDMDDe9mqqoKxJas8wtPx6DBjyhR7xXXF_Mbbt6HxmKaBCU
of
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.nieuwsblad.be%2Fcnt%2Fdmf20210319_96401440%3Ffbclid%3DIwAR0CXyND-bLfn_z-Uag9id632XvvMBrg14omhkT3BepKL2qTgyQKu3lqov0&h=AT2G4jVo76qwoxrdDZUW-epkJBTQ9bop5Q944bfPJ1nG0c6XDPuWA0dMTGc-IPINt18Pk3wpZZeP_mbcxAG-oApN-4jL0zckwfSYn7LdsyONGwnOy8FhHBcG137Wz79i6dN329gYUA&__tn__=H-R&c%5B0%5D=AT0c57cHggeDsvaIJe2FSu_N23ilYZ1RG8oZ90LFtCZrU_SLwW4ow_6wkn42FlNjV76gBpjijbNvgKXSF61EKY-2qy_QIE9WeYBjnVG6Mu1WperIg3gTeNrKE9wMbWFsxjjsgPSiKVEu_SibeliLkFPOpumdJGQXIxyQRmLF8PXqO3KLY5zF4GawGcYYlA6pf2nNIFIEUYMhVpvm
of
fagg.be