AVV ACADEMY
Kanker?
Je hoeft niet bang te zijn
zondag 12 juni 2022, 10u



Wil je beter inzicht in de werking van je lichaam?
Begrijp hoe verbonden je bent met de natuur.
Zie hoe alles samenwerkt als één geheel.
Ben jij ook zo bang voor kanker? Dat is niet nodig. Er gebeurt niets kwaadaardigs in het lichaam. Het lichaam heeft geen programma’s die uitgerust zijn om naar zelfmoord te leiden.
Ziekte is niets iets dat ons zomaar overkomt, het heeft zowel een biologische als spirituele betekenis. Ziekte maakt onderdeel uit van een proces dat leidt naar gezondheid. Kanker vormt daar geen uitzondering op.
Kanker is vanuit biologisch oogpunt een overlevingsmechanisme. Het zijn zinvolle archaïsche speciaalprogramma’s om van trauma’s en schokken te kunnen herstellen. Ziekte heeft altijd een psychisch aspect. Kanker zit niet zomaar in het lichaam. Onze perceptie van kanker heeft een kwalijke, negatieve connotatie waardoor nieuwe psychologische schokken ontstaan.
Zo geraak je snel in een neerwaartse spiraal van vervolgconflicten.
De angst voor kanker toont juist aan dat wij niet begrijpen wat een trauma of schok kan teweegbrengen in ons lichaam. De valse overtuiging dat er iets mis kan gaan in ons lichaam is de grote oorzaak van veel lijden en pijn.
In deze academiedag leg ik de biologische zin uit van kanker en waarom je niet bang hoeft te zijn voor kanker.
Inzicht in hoe biologische processen werken is zo belangrijk om de huidige angstpsychose in relatie tot kanker weg te nemen, zodat de weg open staat voor volledige genezing waardoor je er sterker kan uitkomen. Dat is zowel lichamelijk als geestelijk. Je hebt misschien al gehoord dat er mensen zijn die kanker hebben gehad en dit niet eens wisten.
Verander je perceptie over ziekte en kanker, dat is pas gezondheid creëren. Er is een weg naar genezing die vrij is van angst en paniek.
Lessen (theorie) / Lessen (praktijk) / Lesmateriaal /
Privé sessies / Herhalingslessen / Praktisch
Speciale Lessenreeks: Zielsoorzaken van ziekte (ook achteraf bestelbaar)
- Woensdag 11 MEI 2022 – Corona Special: onwetendheid en angstpsychose
- Zondag 29 MEI 2022 – CVS en Fybromyalgie
- Zondag 12 JUNI 2022 – Zielsoorzaken van ziekte (Later meer info)
- Zondag 26 JUNI 2022 – Vaccinatie
Je ontvangt na bestelling achteraf ook steeds de terugkijklink en het lesmateriaal.
5 logisch opeenvolgende sessies, met herhalingslessen.
Steeds met praktische oefeningen die aansluiten bij het thema,
gegeven door een vakkundige in dat gebied.
’’ AVV academy voor
MENS, Gezondheid en Welzijn
Wat mogen we verwachten?
- Een korte biografie over Dr. Geerd Ryke Hamer die de vijf biologische natuurwetten heeft ontdekt en waarom je niet bang moet zijn voor ziekte
- Een korte herhaling om de Germaanse geneeskunde beter te begrijpen.
- Een beter begrip over kanker als overlevingsmechanisme. Er gebeurt niets kwaadaardigs in het lichaam.
- De zin van ziekte en kanker begrijpen vanuit de Germaanse geneeskunde.
- Wist je dat er twee soorten prostaatkanker bestaan die elk een totaal andere conflictinhoud hebben?
- De biologische zin van teelbalkanker, waarom je niet bang hoeft te zijn.
- Een beter begrip over eierstokkanker, wist je dat eierstokkanker voorafgegaan wordt door atrofie?
- Naast de teelbal- en eierstokkanker kunnen er ook teratomen ontstaan, wat is dat?
- Causale oorzaak van baarmoederslijmvlies-kanker en baarmoederhals-kanker.
In deze academiedag komen volgende onderwerpen aan bod om beide aandoeningen te begrijpen en op te lossen
- De holistische zienswijze bekeken vanuit de Germaanse geneeskunde –
- Verstoring van het normale dag- en nachtritme, wat gebeurt er met het zenuwweefsel?-
- Waarom blijft CVS in de genezingsfase hangen? –
- De functies van de ontgiftingsorganen van het lichaam-
- Gezondheidsadvies om je aandoening te helpen herstellen-
- Hoe zit het met de voeding?-
- Hulpmiddeltjes van moeder natuur-
- Ken de causale oorzaak, maar ook de recidiverende sporen-
- Het psychologisch element bij fibromyalgie en CVS-
- Co-factoren dat CVS en fibromyalgie verergert
Begrijpen wat er precies aan de hand is, is de sleutel tot herstel.
- Hoe weten we zeker dat mensen ziek worden van de griep?
- Wat zijn nierverzamelbuizen en welke rol spelen ze in relatie tot Covid-19?
- Wat is een virus, wat is een exosoom?
- Wat is de functie van exosomen?
- Hoe behandel je longontsteking en natte pleuritis?
- Wat zijn de zinvolle archaïsche biologische speciaalprogramma’s bij covid-19?
- Hoe komt het dat de ene gewoon een ordinaire verkoudheid krijgt door Corona, terwijl iemand anders eraan kan sterven?
- Wat wordt er nu feitelijk getest?
- Hoe werkt de PCR-test?
- Spiegelneuronen, het terugkoppelingssysteem en hoe de amygdala reageert ( betrokken bij de regulatie van angst).
- Mensen met een longontsteking of ontsteking op het longvlies op de buik leggen is een foutieve behandeling met dodelijke gevolgen.
- Hoe komt het toch dat vele mensen die Corona hebben gehad lijden aan geur- en smaakverlies, soms maandenlang?
- Besmetting en infectie bestaat in overdrachtelijke zin.
- Hoe reageert het lichaam op angst? Wat gebeurt er allemaal als je geest verward is door angst?
- En nog veel meer.
info volgt
Omdat we met vragen zitten, omdat we naar oplossingen zoeken.
Compleet denken, voelen; ZIJN.
Programma voormiddag
Vanaf 10u- 12u30: theorie
10u-11u30: Sessie met Healthman Daniel Terweduwen + beantwoorden vragen chats over leerstof
11u30: Korte pauze
11u40-12u30: antwoord op specifieke vragen studenten
Daniël Derweduwen is gepassioneerd door voeding en natuurlijke gezondheid.
Zijn missie?
Ik wil je helpen. Ik wil je helpen bij het ontdekken (letterlijk: ont-dekken) van deze natuurlijke intelligentie van jouw lichaam en het vergroten van je bewustzijn. Een ontdekking die zorgt voor een krachtiger, gezonder en stromend leven.
Mijn lijden en ervaringen wezen me in de richting van het spirituele pad en zijn nodig geweest om mijn missie vorm te geven. Retraites naar het verre Oosten, de leer van ayurveda, de kennis van het germanisme en invloeden van diverse spirituele stromingen brachten me waar ik nu sta. En ik sta niet stil: iedere dag onderzoek ik, iedere dag leer ik, iedere dag ervaar ik.
Wij mensen zijn het product van miljoenen jaren evolutie. Deze evolutie resulteert in een oneindige, natuurlijke intelligentie: een natuur waar jij onderdeel van bent, waar iedereen onderdeel van is. Deze natuurlijke intelligentie overschrijdt het denken en je ego: jouw lichaam weet wat het beste voor je is – altijd.
Bezoek zijn uitgebreide website, met Maandelijks online coaching Q&A vanuit het comfort van je eigen huiskamer. The Healthman Community De #1 online community voor mensen die op een natuurlijk manier willen genezen van ziekte :
Cindy Lambert voltooide de opleiding Master in de Wijsbegeerte (V.U.B) in 2003. Op zoek naar raakvlakken tussen wetenschap en spiritualiteit ging haar interesse voornamelijk naar de Oosterse wijsbegeerte en de nieuwe perspectieven van de kwantumfysica. De relatie tussen geest en lichaam en de ‘mind over matter’ zienswijze bleven haar boeien. Ze deed aan zelfstudie, volgde diverse opleidingen in alternatieve therapie waaronder Sjamanisme, EFT en Matrix Reïmprinting.
Ze volgde diverse opleidingen in communicatie en moderatie (o.a. bij Ligand) en werkte als vertrouwenspersoon in het onderwijs.
Cindy is door haar praktijkervaring een aangename en vlotte presentator om naar te luisteren.
wees op de hoogte !
ZONDAG 12 JUNI 2022 om 10u
- 00Days
- 00Hours
- 00Minutes
- 00sec
prijs per les €25 €20 vvk prijs
inschrijving via Chipta, u krijg de Zoom toegang in uw mailbox.
Dit is een online ZOOM symposium.
U moet Zoom downloaden en krijgt een toegang om dit van thuis te volgen.
Een camera en/of micro is niet nodig, maar wel indien u vragen wil stellen in het debat.
Je kan Zoom op je computer installeren of als app op je gsm of via je browser zelfs (info hier)
Een online symposium,
hoe werkt dat?
We werken met Zoom, het gekende platform waar honderden mensen samen kunnen video vergaderen. U krijgt een toegang om de hele dag vanuit uw zetel of op de tablet/gsm het symposium te volgen.
U kan de presentaties en sprekers volgen, vragen stellen, mee doen aan het debat,… En nadien krijgt u ook nog es toegang tot de video van de volledige dag.
OPGELET! Deze lezingen zijn geen medisch advies.
Disclaimer: niets van wat in dit webinar wordt verteld mag opgevat worden als medisch advies. De sprekers zijn geen dokters, maar therapeut. Indien je beslissingen neemt op basis van deze theorie die we in deze seminar meegeven, dan is dat op eigen verantwoordelijkheid. Vanuit de Germaanse geneeskunde en de Ayurveda samen met kennis en ervaringen van echte wetenschappers zoals Dr. Stefan Lanka, Dr. David crowe, Dr. Tom Cowan, Dr. Geerd Ryke Hamer en Dr. Andrew Kaufmann willen we je aanmoedigen om op zelfonderzoek te gaan en zelf kennis te vergaren. Gebrek aan kennis is hoofdoorzaak van ziekte.
Deze academie is een explosief stuk die we hopen dat je het meermaals bekijkt en bestudeerd en ook deelt. We gebruiken veel metaforen om deze moeilijk materie te verduidelijken. We hopen dat je angst voor ziekte en “corona” voorgoed verdwijnt met deze nieuwe inzichten. We hopen dat het debat over het niet-bestaan van de vermeende virussen en infectie theorieën (zoals AIDS, BSE, SARS, MERS, Corona en de verschillende griep-syndromen bij dieren) niet moet leiden tot gevaarlijke conclusies over de eigen gezondheid, of zelfs tot het verstoren van de openbare orde, en daarom vragen we dan ook uitdrukkelijk aan eenieder die geïnteresseerd is in de feiten om emotioneel onbevooroordeeld, consistent en objectief met dit onderwerp om te gaan. Kennis over je gezondheid geeft vrijheid.