Getuigenis: Mijn moeder begon na volledige toediening van Pfizer (2 dosissen) last te krijgen van extreme vermoeidheid, hartritmestoornissen en kortademigheid

Mijn moeder,

78 jaar, heeft al een jaar of acht reuma op het hart en krijgt daarvoor medicatie. Na volledige toediening van Pfizer (2 dosissen) begon ze na enkele weken last te krijgen van extreme vermoeidheid, hartritmestoornissen en kortademigheid. Ze heeft een grauwe kleur, 10 meter lopen is al moeilijk. Ettelijke bezoeken aan haar vaste hartspecialist leverden niets op (cardiotesten, films en scans). Er was niets afwijkends vast te stellen. Haar gebruikelijke medicatiedosis is verdrievoudigd, zonder resultaat.

Vanmorgen antwoordde de huisarts bevestigend op haar vraag: zou dit het gevolg kunnen zijn van mijn vaccinatie? Hij zei verder ook niet te weten wat hij haar nu kon aanbevelen, aangezien het ‘allemaal experimenteel’ is en heeft haar een vitaminesupplement voorgeschreven.

(Help ons. Deel dit artikel a.u.b.)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

8 + dertien =

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.